Умови супроводження

КМП «Інформпроект» здійснює супроводження усіх своїх продуктів, як тих, що були розроблені під замовлення так і власних. Супроводження продуктів розроблених під замовлення клієнтів здійснюються за індивідуальними договорами і потребують узгодження в кожному окремому випадку.

Для власних продуктів діють два основні плани супроводження:

     
 
 
План
В1
 
План
В2
Строк дії  1 рік 1 рік
Регламент оплати місяць квартал
Консультації та підключення до «Інформпроект - Взаємодія»
 
 
Регламентні оновлення
 
 
Оперативна допомогу при виникненні не стандартних ситуацій
 
 
Контроль стану раз на місяць раз на квартал
Невеликі доопрацювання і налаштування 
 
 
     

План В1

Рекомендуємо задіяти під час впровадження продуктів, тому що на цьому етапі, як правило, з’являється велика кількість незначних змін та удосконалень, а також індивідуальних налаштувань. Крім того, він є оптимальним варіантом для продуктів які постійно і стрімко розвиваються.

План В2

Рекомендуємо для підтримки стандартних готових продуктів, які розвивається від версії до версії і не потребують постійної опіки.

Регламентні оновлення

Оновлення пов’язані зі зміною законодавства, форм документів, державних класифікаторів та довідників, правил діловодства. Оновлення, які з’являються у разі додання нової функціональності до автоматизованих систем не належать до планів супроводження і можуть бути отриманні тільки за рахунок придбання нових ліцензій (див. «Плани продаж»).

Додаткові роботи

Усі додаткові роботи виконуються згідно з узгодженими з клієнтом нарядами, в межах договору супроводження. В кожному наряді вказується перелік робіт, що будуть виконуватись, їх вартість і строк виконання. Наряд є зобов’язанням клієнту сплатити вказані у наряді роботи, а КМП «Інформпроект»  їх виконати в вказані строки.

Якщо Ви плануєте не тільки придбання продукту, а і його підтримку у разі виникнення не стандартної ситуації, а також розвиток у майбутньому, то договір супроводження  є головним механізмом для цього.

Супроводження – це Ваш страховий поліс!